Firmast

AS Automeister on 100% eesti kapitalil põhinev autovaruosade ja tarvikute impordi- ja hulgimüügifirma. Firma asutati 1993-ndal aastal nimega Eesti Veoautovaruosade AS. Alates 1.oktoobrist 1996 on firma nimi AS Automeister.

AS Automeister poolt pakutavad järelturu tooted on kasutusel ka autode originaalosadena ning neid kõiki võib iseloomustada ühtse nimetusega: kvaliteet.

AS Automeister poolt pakutavate toodete edasimüüjad on Eesti autoremonditöökojad, autovaruosade kauplused ja autoesindused, kes hindavad kvaliteeti, järjepidevust ja täpsust.

Kohaliku turu vajadusi ning eripärasusi arvestav laovalik, on ülesehitatud tänu  aastatepikkustele kogemustele ning tihedale koostööle klientidega. Laos on saadaval ca 38000 tootenimetust, tagamaks varuosade operatiivse saadavuse.

AS Automeister meeskond koosneb tublidest, töökatest ja teotahtelistest inimestest, kes meie toodete paremaks turustamiseks ning klientide paremaks teenindamiseks täiendavad ennast päevast päeva. Omandatud teadmisi ja kogemusi edastame me oma klientidele, viies läbi pidevaid tootealaseid koolitusi.